Kida e veçantë dhe plot stil në setin e ri fotografik

17:35 | 15 Shtator 2020

Këngëtarja me stil, Kida, po pëlqehet në masë të madhe kohëve të fundit.

Përpos veçantisë që ajo ka në projektet muzikore, një simpati ka ardhur edhe për shkak të pozave të saj atraktive, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja kohëve të fundit është parë të eksperimentojë në masë të madhe me dukjet, ndërsa pëlqehej shumë nga fansat në atë mënyrë.

Sidoqoftë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kida ka ndarë disa imazhe të tjera ku është parë më ndryshe me flokët ngjyrë rozë.

 

Me këtë stil të ri, ajo ka realizuar fotosesion, ku po duket tejet e veçantë.

Kujtojmë se, Kida është duke e shijuar suksesin e këngën “Edhe Sa”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara