Këta artistë do të performojnë sonte në ‘Sunny Hill Festival’?

08:50 | 3 Gusht 2019

‘Sunny Hill Festival’ ka filluar gjatë ditës së djeshme, ku performoj këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus.

Përveç Miley, pati edhe artistë të njohur shqiptarë si Elvana Gjata dhe Yll Limani që performuan.

Sonte në natën e dytë të festivalit do të performojnë Gashi, Ledri Vula, Lumi B, grupi PINT, Kida,  Buta, Nush, Barny Fletcher, Gambelmania, Dj Flow, Dj Dagz dhe Dj PM.

Ndërsa në ‘After Party’ do të jenë Eros Qerimi dhe RRRRON.

Dyert hapën në ora 12:00 dhe mbyllën në ora 22:00.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara