Kështu duket shtëpia e Nora Istrefit për festën e Halloween

16:24 | 31 Tetor 2019

Duke qenë njëra prej këngëtareve të dashura për publikun, Nora Istrefi përcillet shumë edhe në rrjetet sociale.

Autorja e shumë hiteve shpesh ndan imazhe që vënë në pah dukjen e saj e që marrin pëlqime të shumta nga fansat e saj, shkruan portali arbresh.infoo

Së fundi, ajo ka publikuar disa video, përmes së cilave u tregoi fansave se si e ka dekoruar shtëpinë me rastin e “Halloween”.

 

Ndryshe, pritet të shihet se çfarë feste ka planifikuar Nora dhe cilat janë kostumet që ajo ka zgjedhur për veten dhe vajzën Renee./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara