Kështu dukej Remzie Osmani para 27 viteve (Video)

11:43 | 18 Mars 2016

Remzie Osmani është ndër këngëtaret e paktashqiptare e cila ka dekada që është prezente në skenë me këngët e saj popullore.

Përveç këngës, Remzia gëzon një simpati nga publiku edhe falë bukurisë dhe elegancës së saj.

Por në një video të vitit 1989 e cila mund të jetë paraqitja e saj e parë, ajo shihet në një moshë mjaftë të re dhe krejt ndryshe nga që e njohim sot, shkruan Magazina.al

Ajo në këtë video shihet në duet me këngëtaren e atëhershme Kumrije Buqaj duke kënduar këngën “O Bija e nënë o”.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale