Këngëtarja shqiptare bën pompa në emision (VIDEO)

18:13 | 2 Mars 2017

Këngëtarja e dikurshme Inis Gjoni ishte e ftuar në një emision.

Ajo përpos bisedës u sprovua edhe në disa loja, shkruan arbresh.info.

Njëra ndër to ishte edhe bërja e pompave.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe ndiqeni edhe motrën e saj Ingrit Gjoni./Arbresh.info

 

https://www.instagram.com/p/BRGwTvDhQze/?taken-by=fjalmevler

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara