Këngëtarja e njohur shfaq me krenari shenjat në trup, fansat e lavdërojnë (FOTO)

18:17 | 6 Qershor 2017

Perrie Edwards ka marrë shumë lëvdata nga fansat e saj, gjatë ekspozimit të barkut.

Këngëtarja 23 vjeçare ka publikuar një fotografi në të cilën tregon stomakun e saj dhe shenjat në stomak nga një operacion, transmeton arbresh.info.

Perrie ka pasur një ndërhyrje mjekësore në trupin e saj kur ajo ishte fëmijë, ajo duhej të zgjeronte ezofagun në mënyrë që të ushqehej normalisht.

E sigurisht që ky operacion i la asaj shenja në bark afër gjoksit të saj, por këngëtarja asnjëherë nuk e ka pasur problem të ekspozoj këtë pjesë dhe t’i tregoj shenjat në trup.

E siç duket për këtë ajo u komentua nga 6 milion ndjekës në Instagram, të cilët e përkrahën këngëtaren për këtë gjest.

Fansat e bënë atë si shumë trime, mahnitëse dhe frymëzuese./Arbresh.info

4127921400000578-4576334-image-a-46_1496738725658

4127921400000578-4576334-image-a-63_1496738988548

4127923c00000578-4576334-image-a-49_1496738816852

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara