Këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

14:01 | 11 Shtator 2019

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen e tyre, ende nuk ka ardhur momenti i duhur.

Për herë të parë, portieri Alban Hoxha i ka komentuar publikisht Çiljetës në një video që këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale.

Një emoji me zemër dhe një buzëqeshje, mund ta marrim këtë si një koment romantik, pasi portieri ka qenë tepër i rezervuar në publik.

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga postoi video me kunatat e saj, dhe duket se lidhja tashmë është bërë zyrtare./dosja

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara