Këngëtarja amerikane në telashe: Ia vjedhin Instagram’in dhe i postojnë foto nudo

19:22 | 16 Shtator 2019

Nuk kanë fund telashet për Nicole Scherzinger.

Këngëtarja e njohur amerikane, ish e dashura historike e kampionit të F1, Lewis Hamilton, ka rënë sërish pre e hackerave.

Vetëm një muaj pasi hakerat i publikuan në rrjet një video intime me ish partnerin, dikush i ka vjedhur llogarinë në Instagram dhe i ka publikuar një foto-montazh.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara