Këngëtari nga Mitrovica takon Bebe Rexhan

10:11 | 27 Nëntor 2017

Vedat Ademi është takuar me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Këngëtari nuk ka hezituar ta bëjë edhe një fotografi të përbashkët me 28-vjeçaren.

“Ne dhe Bebe Rexha”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë këngëtari i lindur në Mitrovicë.

Us & Bebe Rexha ✌?

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

Pjesë e fotografisë është edhe djali i madh i tij, JonArt.

Javë më parë, Vedati dhe bashkëshortja e tij, Dorela, u bënë prindër edhe të një djali.

Ndryshe, këngëtari dhe bashkëshortja e tij Dorela janë zhvendosur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe së bashku kanë edhe një tjetër djalë më të madh, të quajtur Jonart.

Nga viti i kaluar, çifti është vendosur në Brooklyn të New Yourkut.

Felt like a pony tonight ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Dhe pikërisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vedati ka pasur rastin të takohet me Bebe Rexhën. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara