Kënga e Shyhrete Behlulit vjen në një version ndryshe nga producenti i njohur

09:52 | 15 Maj 2019

Projekti që këngëtarja e solli shumë vite më parë, tani është realizuar në një version krejt ndryshe, shkruan /Arbresh.info

Producenti Cricket në bashkëpunim me Numen, e sollën këngën në versionin remiks me titull “Kthema Kohën”.

Ky ripërpunim i këngës së saj duket se i ka pëlqyer edhe Shyhrete Behlulit, e cila e shpërndau këngën në rrjete sociale.

Këtë e ka bërë të ditur edhe Yll Limani në një postim në InstaStory

Më poshtë mund ta dëgjoni “Kthema Kohën”, nga Cricket dhe Numen.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara