Kendall Jenner shfaq belin e saj të hollë, pozon në bikini

18:22 | 11 Korrik 2019

Ajo është duke pushuar me miqtë e saj në Mykonos dhe po shijon të qenurit beqare përsëri.

Kendall Jenner, ylli i familjes së Kardashianëve po merrte rreze dielli me bikini ngjyrë të gjelbër të ndritshëm.

Kendall postoi një foto të belit të saj të ngushtë dhe të stomakut të sheshtë.

Ajo ka ngarkuar një numër fotografish të pushimit të saj ku shihet se po argëtohet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara