Kejvina shndërrohet në zeshkane joshëse

17:03 | 8 Nëntor 2019

Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në dukjen e saj duke shndërruar në zeshkane.

Ky ndryshim është pritur shumë mirë nga ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, të cilët i kanë dhënë komplimente për dukjen e re.

View this post on Instagram

🖤@merita_merja 🖤

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Bukuroshja ka realizuar edhe një set fotografik me fotografin Blend Roka dhe duket për mrekulli.

Pos pëlqimeve të shumta nga fansat, Kejvina ka marrë komente të shumta edhe nga bukuroshet e njohura të estradës.

View this post on Instagram

👀

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Mua ~ @merita_merja Photo~ @blendroka.photography_film

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara