Kejvina Kthella tregon linjat e saj trupore në fustanin e zi

16:32 | 15 Shtator 2020

Modelja e famshme shqiptare, Kejvina Kthella, ka befasuar sërish me fotografitë që ka ndarë së fundmi në rrjetet sociale.

Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram, këtë herë ka publikuar dy fotografi joshëse, shkruan portali arbresh.info

Kejvina është shfaqur në një fustan të zi të shkurtë, me të cilin ka ekspozuar format e saj trupore superseksi.

Komplimentet krahas këtyre pozave ishin të shumta dhe mjaft pozitive për këtë dukje të biondes.

Vlen të përmendet se modelja shqiptare do të jetë protagoniste në klipin e ri të Kidës, e që titullohet “Edhe Sa”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara