Kejvina Kthella shkëlqen në fustanin elegant

21:35 | 4 Gusht 2020

Njëra prej modeleve më atraktive shqiptare, Kejvina Kthella, arrin të tërheqë vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale.

Biondja e famshme vazhdon me angazhimin e saj, ndërkohë që sjell imazhe nga jeta e saj profesionale dhe profesionale, shkruan portali arbresh.info

Modelja që po ndërton famë ndërkombëtare ka linja të admiruara trupore dhe i vë në pah ato në pozimet që i shpërndan me fansat e saj.

Ajo së fundi është shfaqur me një fustan elegant ngjyrë të kaltërt, ku po duket tejet e bukur.

Imazhi i bukuroshes ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara