Kate Moss pozon për revistën “W”

16:20 | 19 Mars 2015

Jemi mësuar që supermodelen Kate Moss ta shohim në revista të ndryshme me poza të ndryshme.

Edhe pse 41 vjecare Moss është shfaqur topless në revistën “W”

Ky set fotografik ka titullin “ Zonja e lyer” dhe fotot mund ti shihni më poshtë.

1_3957 2_4554 3-1956_8062

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara