Kate Middelton në dy evente me fustan të njejtë

09:26 | 14 Mars 2019

Kate Middleton shkëlqeu në daljen e saj të fundit në galerinë e portretit nacional në 12 mars me një fustan të markës së njohur ‘Alexander McQueen’. 

Ajo veshi një fustan me motive florale me mëngë, por ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte se ajo veshi pak a shumë të njëjtin fustan në çmimet ‘Bafta’ në

Menjëherë pas kësaj dalje publike të dukeshës, të gjithë e kanë etiketuar Kate si një vajzë shumë të thjeshtë.

Kujtojmë se Middleton ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e gjithë adhuruesëve të familjes mbretërore për thjeshtësinë dhe natyralitetin që ka shfaqur.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara