Me kaq celulit nuk e keni parë asnjëherë Gilin

18:23 | 13 Mars 2018

Këngëtarja Gili ka nisur të plaket.

Ashtu edhe trupi i saj nuk është në formën më të mirë të mundshme, shkruan arbresh.info.

Disa vite më parë në një paraqitje këngëtarja e njohur kishte të veshur një fustan të verdhë.

Kjo veshje i tregonte mangësitë e trupit të saj.

Për më tepër shikoni dhe binduni./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale