Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

00:40 | 8 Nëntor 2019

Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit.

Kim dhe Kanye kishin kombinuar ngjyrat e veshjes dhe që të dy dukeshin shumë elegantë.

Por, ajo u ka rënë të gjithëve në sy është fakti se Kanye nuk përmbahej dhe gati sa nuk e puthi partneren.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara