Kanë kaluar 8 vite nga kjo foto e Luanës, dhe Xhensilës dhe zor se do i njihni!

19:16 | 22 Maj 2019

Me siguri ju ndodh shpesh, që kur u ktheheni albumeve të vjetra të fotove e të shihni veten apo dhe familjarët apo miqtë tuaj në to të kuptoni vërtetë se si kanë kaluar vitet.

Kjo gjë nuk ndryshon as kur flasim për VIP-at.

Një foto e vjetër ku Luana Vjollca, Marina Vjollca, Xhensila Myrtezaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj shfaqen shumë të qeshura në prapaskenën e Top Fest 8.

Fotoja është shkrepur gjatë finales së koncertit në 2011-ën, ku Marina dhe Luana ishin bashkëprezantuese kurse Xhensila, Eliza dhe Anxhelina konkurronin.

Fituese e këtij edicioni u shpall Elvana Gjata me këngën “Me ty”. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara