Ju kujtohet ‘Samira’ nga seriali ‘Kloni’ ajo tani duket komplet ndryshe (FOTO)

09:03 | 7 Qershor 2017

Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë padyshim se ka qenë ‘El Coln’

Në këtë telenovelë përpos personazheve kryesore që ishin Zhade dhe Lukas, ishte edhe vajza e re Samira që merrte vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj natyrale, shkruan arbresh.info

Por sa ka ndryshuar ajo?… Në fotografitë në vazhdim mund të shikoni se Samira aq shumë ka ndryshuar sa nuk do e njihni./Arbresh.info

auto_5_1482932542-90024501482938561 1_1482932529-7617770 2_1482932532-6718643 3_1482932536-9822722 auto_4_1482932539-73236451482938558

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara