Jourdan Dunn zhvishet gati tërësisht për fotosesionin e ri (Foto)

15:34 | 16 Korrik 2015
Supermodelja Jourdan Dunn ka pozuar topless për fotografitë e një koleksioni të ri të bikinive shumëngjyrësh.
Dunn ka pozuar në plazhin e Rio De Janeiro për fotosesionin më të ri nga Vogue dhe supermodelja duket e shkëlqyeshme në secilën pjesë të bikinive që ka veshur.

Ajo madje ka bërë edhe disa fotografi topless nën temperaturat e nxehta të Brazilit.

dunn dunn1 dunn2 dunn3 dunn5

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara