Jonida Vokshi, një mama kaq e përkushtuar

12:50 | 18 Shtator 2020

Prezantuesja dhe aktorja e njohur, Jonida Vokshi, duket të jetë shumë e dhënë pas familjes së saj.

Ajo ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, Emit.

“Si sot 3 muaj më parë, jeta ime mori tjetër kuptim falë teje Emi ime, drita e syve të mi që vdes fare mama per ty”, ka shkruar midis tjerash ajo.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara