JLo pozon për revistën ‘GQ’, kap gjoksin me duar

09:25 | 19 Nëntor 2019

Askush nuk mund të qëndrojë indiferent kur i sheh linjat trupore të Jennifer Lopez, për më shumë, kur kihet parasysh se bukuroshja është 50 vjeçare.

Mirëpo, për t’i mbajtur linjat e saj, këngëtarja dhe aktorja e viziton rregullisht palestrën dhe stërvitet vazhdimisht, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, JLo ka pozuar për revistën ‘GQ’ në edicionin e dhjetorit, bashkë me Robert de Niron dhe Al Pacinon.

Këngëtarja e cila është paraqitur në ballinën e prestigjiozes duke mbajtur gjoksin me duar kishte thënë se nuk ka marrë shumë para nga filmi ‘Hustlers’ ku ajo kishte rolin e një valltares, madje tha se punën e kishte bërë ‘pa para’. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara