Jetë përplot luks, shikojeni si argëtohet Era Istrefi

18:10 | 22 Maj 2019

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi aktualisht ndodhet në Spanjë, konkretisht pushimet po i kalon në Ibiza.

Bazuar në disa postime shihet se ajo po kalon mjaft mirë dhe pushimet prej luksi i janë bërë pjesë e jetës së saj.

Era po shijon suksesein e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në mediat e huaja dhe ato vendore./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara