Jessie J nuk lë vend për imagjinatë, pozon gjysmë e zhveshur

15:52 | 25 Mars 2020

Këngëtares angleze, Jessie J kohëve të fundit ishte tejet e përfolur nga mediet rozë.

E gjatë kësaj kohe kur po qëndron e mbyllur në shtëpi, ylli botëror ka shpalosur arkivat e fotografive të saj të mëparshme, shkruan portali arbresh.info

Në njërën nga fotografitë Jassie shfaqet e zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, teksa shfaq gjoksin e saj joshës, ndërsa poshtë ka veshur një palë pantallona.

Kujtojmë, se sa i përket jetës private, Jessie dhe Tatum u ndanë nëntor të vitit të kaluar, ndërsa mediat asokohe kishin raportuar se ata i kanë ruajtur raportet miqësore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara