Jessica Simpson e qerasë veten me fotosesion (Foto)

10:20 | 16 Korrik 2015

Jessica Simpson ndanë një foto me rroba banje të bardha me rastin e ditëlindjes së saj të 35-të.

Këngëtarja sigurisht këtë e ka bërë për të kujtuar festimet e ditëlindjes.

Simpson ka organizuar ditëlindjen e saj në St.Barts të martën andaj me këtë rast na solli foto.

Këtë herë, këngëtarja iu kthye modës Retro në të bardha që njëkohësisht tregoi figurën e saj të hollë dhe joshëse.

 

11223589_662884760509786_5720403399494693990_n (1)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara