Jessica Alba shfaqet seksi në plazhë (Foto)

10:28 | 17 Gusht 2015

Në të vërtetë Meksika ka kaluar ditë me temperatura të nxehta, por sikur të mos mjaftonte vetëm kjo, Jessica Alba i ka rritur akoma më tepër me prezencën e saj.

34-vjecarja, nën shoqërinë e bashkëshortit të saj Cash Warren dhe me bikini të bardha, ka zbukuruar bregdetin me format e saj perfeke.

Paparacët kanë arritur t’i bëjnë disa shkrepje, teksa aktorja me famë botërore ishte duke shijuar këto ditë pushimi.

Më të lumtur se vetë Jessica për këto foto, do jenë fansat e saj, duke pasur mundësi deri diku të bëhen pjesë e pushimeve të aktores.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara