Jennifer Lopez, më në formë se kurrë

18:37 | 9 Janar 2019

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, është e njohur për postimet e shpeshta që i bë në rrjete sociale.

Ajo është më në formë se kurrë falë stërvitjes së përditshme që bën me të dashurin e saj Alex Rodriguez, shkruan arbresh.info.

Ajo gjithmonë na ka befasura me trupin e saj të një moshe 49 vjeçares.

Frytet e palestrës, këngëtarja dhe aktorja e famshme i tregoi në një set fotografik për revistën “Harper’s Bazaar”.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara