Jay-Z dhe Beyonce nderohen me çmimin për mbështetjen e komunitetit ‘LGBTI’

08:53 | 29 Mars 2019

Beyonce dhe Jay-Z të enjeten mbrëma u nderuan me çmimin ‘Gaald Media Awards’ në Los Angjelos.

Çifti me famë ndërkombëtare morën çmimin e nderit për mbështetjen e vazhdueshme të komunitetit ‘LGBTI’, shkruan portali arbresh.info.

Çifti shkëlqyen përkrahë njëri-tjetrit teksa u ngjitën në skenë për ta pranuar çmimin, Beyonce kishte veshur një fustan glamuroz  të zi derisa Jay-Z ishte i veshur në kostum të zi elegant ku shkëlqenin së bashku.

Beyonce dhe Jay-Z dhanë një fjalim inspirues për të gjithë të pranishmit dhe u shprehen:

“Ndryshimi fillon duke e mbështetur njerëzit që i ke pranë, me të cilët bënë dashuri” u shpreh Beyonce.

Ndryshe, dyshja me këtë iu bashkua yjeve të tjera si Britney Spears, Cher, Jennifer Lopez, Janet Jackson, Antonio Banderas dhe Demi Lovato, të cilët më parë janë nderuar me këtë çmim. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara