Ja si reagon Mariah Carey kur pyetet për jetën private (Foto)

21:54 | 19 Shkurt 2017

Këngëtarja Mariah Carey e ka konfirmuar lidhjen e saj me Brian Tanaka pas publikimit të fotografive ku shihen së bashku.

Ajo ishte e fejuar me miliarderin James Packer dhe janë ndarë vitin që shkoi, shkruan express.uk.co, transmeton arbresh.info.

Kur është pyetur nga mediat për postimin e fundit të bërë në rrjetet sociale për 14 shkurt ajo tha se nuk dëshiron të flas për jetën private.

‘Unë nuk dua të flas për jetën time personale, sepse më parë fola dhe ajo nuk zgjati shumë’, u shpreh Mariah e cila është në lidhje të re.

Ajo më tej tha se nuk ndjehet komod kur flitet për jetën private. ‘Unë dhe i dashuri im nuk e duam këtë gjë’, përfundoi ylli 46 vjeçar./Arbresh.info/

mariah

Lajmet më të lexuara