Ja si quhet djali i Kim Kardashian dhe Kanye West

01:15 | 8 Dhjetor 2015

Kim Kardashian dhe Kanye West i vunë djalit të tyre të sapoardhur në jetë emrin, Saint. Ata e bënë të ditur lajmin pasditen e sotme, dy ditë pas lindjes së tij.

Në një postim të titulluar “Për fansat tanë” në website – n, www.kimkardashianwest.com, ylli i reality show – t ka shkruar: Saint West, 05.12.15, 3 kilogram e 600 gram./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara