Ja si duket Kylie Jenner pa make-up (Foto)

17:43 | 7 Dhjetor 2015

Nuk ka dyshim që Kylie Jenner është një vajzë e bukur. Ajo gjithmonë vjen ndryshe me stilin e saj, ndërsa në rrjetin social Instagram poston fotografi glamuroze dhe me make up të tepruar.

Kësaj radhe Kylie vendosi të lirohet nga make-up duke postuar një fotografi krejtësisht natyrale./arbresh.info

Untitled

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara