Ja si dukej Kim Kardashian në klasën e parë (Foto)

14:27 | 22 Qershor 2015

Sot është bërë e famshme për linjat e saj trupore dhe për të qenit protagoniste në një reality show mjaft të njohur në botë, Keep Up With the Kardashians.

Ajo ka zgjedhur një fotografi mjaft interesante për ta ndarë me fansat e saj në instagram.
Fjala është për Kim Kardashian e cila në Instagram ka postuar një fotografi mbi të cilën ka shkruar, “Në ditën time të parë të shkollës, babai im ishte me mua, i veshur me tuta Fila”, ka shkruar Kardashian.

Në fotografi, ajo duket shumë e lezetshme, flokët e zëna me gërsheta dhe e veshur me një palë pantallona me tregera dhe një bluzë të bardhë me dizajn prej lulesh ngjyrë të gjelbër dhe rozë.

kim-1_2388

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara