Ja sa është rritur vajza e Emina Cunmulajt (FOTO)

12:22 | 1 Qershor 2017

Për modelen Emina Cunmulaj ka ndryshuar komplet jeta e saj.

Ajo tani është bërë nënë dhe atë një nënë shumë e përkushtuar, dhe këtë ajo e tregon me anë të fotografive që vazhdimisht ajo publikon, shkruan arbresh.info.

Para pak orësh ajo ka publikuar një video dhe fotografi ku ka treguar vajzën e saj se sa është rritur.

Në videon e publikuar Emina dhe vajza e saj shihet shumë të lumtura nën pranin e njëra tjetrës.

Emina Cunmulaj  është e martuar me një multimiliarder./Arbresh.info

?#photoby @pepi_cunmulaj

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Dancing under the bridge in Central Park ?

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara