Ja kush i’a pa hajrin burgut

10:40 | 22 Qershor 2015

U burgos për vjedhje, por ia pa hajrin burgut.

30 vjeqari Jeremy Meeks tashmë gëzon famë në pothuajse tërë botën për shkak të bukurisë së tij, ai në rrjetet sociale ka mbi 250 mijë fansa.

Vajzat çmenden pas tij, por ai është i martuar tashmë dhe ka një djalë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara