Ja kush është e dashura e vërtetë e Omerit te ‘Dashuri me qira’

07:14 | 18 Mars 2017

Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai eshte dhe ambasador i “Life Without Cancer Society” “ Nje jete pa kancer” ne Turqi.

Per sa i perket jetes se tij sentimentale, ai duket se nuk shprehet shume dhe as neper rrjetet sociale nuk publikon asgje ne lidhje me te dashuren e tij, mirëpo ne kemi “germuar” paksa dhe kemi zbuluar se e dashura e tij e ka emrin: Gupse Öza, shkruan Tring.

Ata jane te lidhur qe nga shtatori i vitit 2014, dhe ajo eshte 32 vjec pra 4 vjet me e madhe se Baris dhe ajo po ashtu eshte nje aktore e njohur turke.

gupse-ozay-5-yil-evlilik-yok-8382435_x_8423_o

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara