Ja kush është “bossi” i estradës shqiptare (FOTO)

14:41 | 7 Mars 2017

Nuk është emër i njohur i estradës shqiptare, por Samir Gërvalla është njëri nga njerëzit më të afërt të yjeve shqiptare, si të: Era Istrefi, Ledri Vula, Lumi B, Noizy.

Shpesh herë veturat e tij janë shfaqur në videoklipet e këtyre këngëtarëve.

Noizy ishte artisti i vetëm prej tyre që i bleu një veturë Gërvallës.

Ferrari që posedon Noizy në bazë një postimi në Instagram të Samirit, duke e uruar atë për veturën e re, duket se vetura të ishte e tij dhe ja kishte shitur Noizyt.

Samir Gërvalla është njëri nga të rinjët e pasur shqiptar ku vlera e veturave të tij tejkalon milionat.

samir1

samir2

samir3

samir

Lajmet më të lexuara