Ja cilat femra të famshme kanë rruar kokën (Foto)

14:11 | 17 Gusht 2015

Shpesh herë ka ndodhur të shohim yjet botëror duke bërë eksperimente të ndryshme me stilin e tyre, vetëm e vetëm për tu dukur më të veçantë dhe për të marrë vëmendjen e publikut.

Disa me veshje, disa me zhveshje, e disa edhe duke rruar kokën, transmeton Arbresh.info.

Disa nga yjet të cilat kanë rruar kokën janë: Natalie Portman, Britney Spears, Jennifer Hudson, Demi Moore, Jessie J etj… /Arbresh.info/

auto_Demi1439797471 auto_jennifer-hudson-1-600x4501439797451 auto_505658_natali-portman-foto-reuters-profimeida-rs_f1439797382 auto_1363392256_jessie-j-4671439797491 auto_britney-spears-before-and-after.11439797408

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara