Ja çfarë thotë Blero për postimin e Afronës

11:31 | 16 Korrik 2015

 

Ata konfirmuan lidhjen e tyre para disa ditësh dhe dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Por, fotoja e fundit e modeles Afrona Dika në ‘Instagram’, ku dukej paksa e trishtuar, ngjalli dyshime se gjërat

në mes saj dhe Bleros nuk po shkojnë edhe aq mirë.

Bukuroshja bionde dje kishte shkruar se ‘Ti e kupton se je i dashuruar kur një person bën gjëra që ti urren dhe ty nuk të shqetëson kjo më. BM’.

Pas disa orësh Blero postoi pikërisht këtë shkrim, ndërsa shtoi ‘Po!!! Dashuri”.

A thua çfarë i ka bërë Blero të dashurës së re, që e ka trishtuar?! Këtë dyshja nuk e ka bërë publike.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara