Iu kërkua të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës! Mozzik lë pa fjalë me përgjigjen!

01:01 | 12 Nëntor 2019

Reperi Mozzik është i ftuar në Klan Kosova në emisionin ‘Ndërrimi i Natës’.

Ai po rrëfen jetën e tij që nga fillimet e karrierës dhe deri më sot, shkruan GazetaBlic.

Përveç pyetjeve të moderatorit, pjesë e emisionit ishin edhe pyetjet nga fansat përmes rrjetit social Instagram.

Një pyetje nga një fanse, ishte tejet interesante.

Ajo i ka kërkuar të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës se cila është këngëtare më e mirë. Reperi pa hezitim u përgjigj se është Loredana. Se a do të reagojë kjo e fundit lidhur me këtë deklaratë të reperit mbetet të shihet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara