Iggy Azalea publikon këngën e re, video me skena provokative

14:09 | 8 Nëntor 2019

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, sot ka publikuar këngën më të re.

Kënga me titull ‘Lola’ në bashkëpunim me Alice Chater është e shoqëruar edhe me videoklip të bukur, por të çmendur.

Klipi fillon me tre gra të moshuara të veshura si infermiere duke i dhënë Iggy dhe Alice ilaçet e tyre.

Ndërsa, video përfundon me gratë që bërtasin, kërcejnë dhe sillen çuditërisht ndërsa infermierët përpiqen t’i qetësojnë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara