I dashuri i Duas bën simbolin e shqiponjës me duar

08:59 | 24 Prill 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, tash e sa kohë është duke shijuar romancën e saj me modelin dhe kuzhinierin e njohur britanik, Isaac Carew.

Pavarësisht se nuk është shqiptar, ai di për prejardhjen e të dashurës së tij, madje e ka mësuar edhe simbolin e shqiponjës me këtë gjest “dhëndri” i Kosovës i ka kënaqur zemrat e gjithë shqiptarëve kudo, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi në Instagram derisa po u përgjigjej pyetjeve që ndjekësit në Instagram e kishin pyetur, dikujt prej tyre i interesoi ta di nëse e ka vizituar ai ndonjëherë Shqipërinë.

“Dy herë, së shpejti bëhen tri” ishte përgjigja e cila kaloi pa vëmendje në momentin kur ai e bëri simbolin e shqiponjës me duar. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara