‘Hyrremi’ më seksi se asnjëherë (FOTO)

10:20 | 16 Prill 2017

Aktorja turke Meyrem Uzerli u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj në serialin “Sulltani i Madhërishëm”.

Ajo ndryshe nga roli i saj, në jetën e përditshme ka një pamje krejtësisht tjetër, shkruan arbresh.info.

Në foton e mëposhtme aktoren mund ta shihni me xhinse dhe atlete.

Për më shumë gjykoni vet sa seksi duket ajo./Arbresh.info

h_1492329845-4606832

Lajmet më të lexuara