Hospitalizohet Lady Gaga, ka dhimbje të mëdha

11:37 | 15 Shtator 2017

Lady Gaga është detyruar që të anuloj koncertin e turneut të saj botëror në Rio pasi ka pasur dhimbje të mëdha dhe është hospitalizuar.

Ajo e ka bërë vetë këtë të ditur përmes një statusi në Twitter ku ka shkruar “Nuk është ndonjë dhimbje e thjeshtë, kam dhimbje të mëdha. Mirëpo jam në duar të mira me doktorët më të mirë”, transmeton arbresh.info.

Lady Gaga ka shprehur keqardhjen e saj për pamundësinë që të mbajë koncertin e saj në Rio të Brazilit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara