Henry Cavill ka qenë duke pikturuar miniaturat e Warhammer gjatë karantinës

13:21 | 14 Prill 2020

Vetë supermani, Henry Cavill po kalon kohën në një mënyrë që mund të mos e keni pritur, duke pikturuar miniatura të Warhammer.

Aktori i ‘The Witcher’ shkroi në Instagram për t’u thënë 11.4 milionë ndjekësve të tij se si po kalonte fundjavën e tij të Pashkëve në karantinë, transmeton portali arbresh.info.

Cavill, një entuziast i vetëshpallur, duket se i do të gjitha gjërat fantazia dhe, duke ndjekur rolin e tij si Geralt i Rivia, 36-vjeçari foli për mënyrën sesi ishte një tifoz i madh i librave dhe i video-lojës.

Aktori gjithashtu është dukshëm një tifoz i lojës luftarake me miniatura Warhammer gjithashtu dhe ndau një fotografi dje, 13 prill, ku ai pikturonte një përkrenare të vockël.

Aktori i Hollivudit gjithashtu ngacmon për disa aftësi të reja për të cilat po punon gjatë mbylljes, duke iu referuar tekstit në sfondin e figurës dhe fton fansat të provojnë të zbulojnë se çfarë është.

Sidoqoftë, është mjaft e vështirë të deshifroni çfarë thotë teksti në sfond – përveç nëse keni një shikim super, biionik që është./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara