Hande Erçel flet për Kerem Bürsin: Ai është një person i jashtëzakonshëm

21:53 | 22 Maj 2020

Hande Erçel foli për aktorin bashkë-protagonist Kerem Bürsin me fjalë shumë lavdëruese.

Aktorja e serialit ‘Jetë’, i cili është transmetuar në Shqipëri, Hande Erçel do interpretojë në serialin e ri me Kerem Bürsin.

Ata u mblodhën në zyrën e MF Yapım në Bebek dhe filluan të lexojnë provat për serialin e ri.

Hande u shpreh: “Sapo jemi takuar me Keremin. Ai është shumë i ëmbël dhe një person i jashtëzakonshëm. Jam shumë e lumtur që do të bashkëpunoj me të”./tring

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara