Hallë dhe mbesë përdorin të njëjtin buzëkuq

13:36 | 8 Shkurt 2019

Në rrjetet sociale gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një video ku shihet ylli televiziv Khloe Kardashian dhe mbesa e saj Dream.

Në këto pamje ato janë duke luajtur më njëra-tjetrën, ku Khloe shihet se është duke qeshur me mbesën e saj, pasi ajo ia lyen buzët.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara