Gruaja e Ronaldos, Georgina shfaqet më joshëse se kurrë

22:57 | 20 Shkurt 2020

Cristiano Ronaldo është një ndër sportistët më të mëdhenj të kohëve të sotme.

Dhe sigurisht se përkrah futbollistit të Juventusit qëndron edhe një bukuroshe si Georgina Rodriguez, e cila kohët e fundit është bërë pjesë e botës së modës, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo e tillë u shfaq nga Milano, teksa ka treguar format trupore e shtrirë në një divan.

Ajo njihet për linjat seksi pasi është tejet aktive edhe në palestër.

 

View this post on Instagram

 

🌹 @yamamayofficial

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Ndryshe, çifti është prindër i një vajze të pagëzuar me emrin Alana Martina gjersa Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë të sjell nga një nënë surrogate./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara