Gruaja e Gjikos shkëlqen në setin e ri fotografik

12:21 | 15 Gusht 2020

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ushtron edhe profesionin e saj tjetër si blogere.

Mes shumë fotografive nga jeta e përditshme, Elita herë pas here publikon edhe imazhe përmes së cilave ngacmon imagjinatën e ndjekësve, shkruan portali arbresh.info

Ajo vë në pah linjat e theksuara trupore, teksa pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk mungojnë.

Këtë e ka bërë edhe së fundi, ku ka publikuar fotografi nga një jaht luksoz, e po duket tejet e bukur e veshur në të kuqe.

Elita përndryshe është duke shijuar disa ditë të mira pushim ime bashkëshortin e saj, Gjikon dhe djalin e tyre, Zërin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara