Grishaj i shpreh dashurinë Arbana Osmanit

20:58 | 3 Tetor 2019

Regjisori Eduart Grishaj ka treguar hapur se cila është virtyti i Arbana Osmanit që e bëri që të dashurohej me të.

Ndërkohë që Eduarti ndodhet në Paris për punë, Arbana poston foto ushqimesh duke bërë që ky i fundit të mos e fshehë dot nepsin.

‘Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë,’ – ishte komenti i Eduartit në një prej fotove të moderatores.

Përgjigja e Arbanës: Nuk ankohet njëriu për të ngrënë në Paris. Por sërish Eduarti nuk ia ka përtuar duke komentuar sërish.

“Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka ushqime që guatan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë,“-tha ai.

Moderatorja po përgatitet të hedh në treg së shpejti librin e saj të dytë “Receta për 5 minuta”, fotot e të cilave po realizohen nga Eduarti./dosja

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara